Įrankiai bei priedai statybai ir renovacijai
PARDAVIMAI

Su kiekvienu klientu bendraujam individualiai

Remiantis Jūsų poreikiais ir lūkesčiais, mes parengiame individualų pasiūlymą ir lanksčias nuolaidų schemas, taip pat peržiūrime savo sąlygas ir reikalavimus.


Visiems mūsų Klientams teikiame aukštos kokybės aptarnavimą, pardavimų komanda ir priskirtas Projektų vadovas iš centrinio KAEM biuro užtikrina visapusišką palaikymą.

Dar vienas privalumas, išskiriantis mus iš konkurentų, yra specialiai mūsų sukurta ekspozicijos stelažų sistema.

Ši speciali stelažų sistema nereikalauja jokio papildomo darbuotojų įsitraukimo ir laiko.

Dėl optimalaus prekių išstatymo, grafinio dizaino ir spalvinės schemos stelažai palengvina klientui tinkamo įrankio pasirinkimo sprendimą. Spalvinė sistema naudojama ne tik pačiuose stelažuose, bet ir gaminių etiketėse.

Klientui pageidaujant, galime pasiūlyti įvairaus dydžio ekspozicijos stelažus, pritaikytus ekspozicijos plotui ir pardavimo skyriaus specifikai. Užsakydami ekspozicijos stelažo sistemą Jūs mokate tik už gaminius – ekspozicijos stelažus ir kitus išstatymo elementus suteiksime nemokamai.

Pardavimai yra papildomai palaikomi tiek reguliariomis, tiek ir teminėmis reklaminėmis bei gaminių kampanijomis, kurias organizuojame mes patys.

Šio įdirbio rezultatas yra tai, kad esame suvokiami kaip aukštos kokybės prekių ženklas, patikrintas profesionalų ir pamėgtas pasitikinčių bei lojalių klientų.Gaminių optimizavimas

pagal kliento poreikį


Skirtingi rinkinių dydžiai

atsižvelgiant į pardavimo skyriaus plotą


Reklaminės kampanijos

palaikančios gaminių pardavimus


Nemokamas ekrano stovas

Jūs mokate tik už gaminius

Zabili paminet

 

 

HARDEX Baltic SIA
Kalnini A ,Mārupes pagasts,
Mārupes novads,
LV-2167 Latvia

Klientu apkalpošana
tel.: +371 67319330,
fax.: +371 67319331


office@hardex.lv
www.hardex.lt