Įrankiai bei priedai statybai ir renovacijai
PLATINIMAS

MŪSŲ GAMINIUS GALITE ĮSIGYTI 23 PASAULIO ŠALYSE!

Firma KAEM vystosi ne tik nacionaliniu mastu, bet ir plečia savo veiklą už Lenkijos ribų.


Su mūsų užsienio atstovybių Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Bulgarijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Serbijoje pagalba, užimame reikšmingas pardavimų rinkos dalis renovacijos ir statybinių gaminių kategorijose. Parduodame savo gaminius 23 Europos rinkose, o mūsų kasdienė kooperacija su užsienio partneriais didina pardavimus bei mūsų prekių ženklų populiarumą tiek namų rinkoje, tiek ir Europos arenose. Užtikriname, kad mūsų gaminių asortimentas kasmet būtų matomas didžiausiose tarptautinėse parodose Maskvoje, Kelne ir Kijeve.

Dar vienas patvirtinimas, kad pasirinkome teisingą vystymosi kryptį bei aukštos kokybės gaminių užtikrinimą yra subsidijos, kurias gauname iš ES fondų. Pirmoji projektų grupė susijusi su mūsų eksporto veiksmais. Mes atitinkame visus keliamus reikalavimus ir buvome patvirtinti dalyvavimui Operacinės programos Inovacinėje ekonomikoje.

Didžiuojamės įgyvendinę inovatyvų teptukų pakavimą, ženklinimą bei paleidę tampografijos liniją, todėl džiaugiamės pranešdami, kad nuo 2012-09-30 KAEM siūlo tokias gaminių ženklinimo paslaugas:

  • Tampografija ant teptukų rankenų
  • Teptukų viršutinės dalies pakavimas į termiškai susitraukiančią plėvelę
  • Teptukų ženklinimas individualiu kliento prekių ženklu

Mes turime automatinę teptukų galvučių pakavimo liniją bei ženklinimo ir tampografijos įrangą teptukų kotams, todėl galime užtikrinti visiškai automatinį procesą. Dar daugiau, ši linija yra pajėgi pagaminti aukštos kokybės bei estetiškai patrauklų ženklinimą, įskaitant kliento EAN kodą, atsparų abrazyvinėms medžiagoms bei UV spinduliams. Tai užtikrinama naudojant terminio perkėlimo technologijas.

Šias KAEM paslaugas apibūdina spartus užsakymų priėmimas individualizuotam teptukų ženklinimui.

Antroji kategorija susijusi su modernių technologijų bei IT sprendimų diegimu. Europos Sąjunga patvirtino mūsų paraišką pagal Sektoriaus operacijų programą. Projekto tikslas buvo padidinti KAEM konkurencingumą, įdiegiant modernią IT infrastruktūrą. Mes taip pat sulaukėme papildomo finansavimo dalyvaudami „Phare“ projekte – Smulkių ir Vidutinių įmonių palaikymo programoje bei Informacinių technologijų bei verslo valdymo programoje.


Mums be galo malonu, kad mūsų gaminių kokybę vertina ne tik Lenkijos profesionalai, bet ir visoje Europoje dirbantys statybos bei renovacijos industrijos atstovai. Todėl jaučiamės atsakingi už nuolatinį įmonės gaminių tobulinimą, ypatingai įdiegus naujausias gamybos technologijas. Tyrimai ir bandymai, kuriuos atliekame, yra tam, kad sukurtume optimalius gaminius, atitinkančius klientų poreikius ir paklausą.

Valstis, kuras apkalpo Latvijas uzņēmums: Lietuva, Igaunija
Läti ettevõtte toetatavad riigid: Leedu, Eesti
Šalys palaikomos Latvijos kompanijos: Lietuva, Estija

HARDEX Baltic SIA
Kalnini A ,Mārupes pagasts,
Mārupes novads,
LV-2167 Latvia

Klientu apkalpošana
tel.: +371 67319330,
fax.: +371 67319331


office@hardex.lv
www.hardex.lt